ورود نخستین کامیون‌های دارای نوبت اینترنتی به منطقه ویژه اقتصادی دوغارون

ورود نخستین کامیون‌های دارای نوبت اینترنتی به منطقه ویژه اقتصادی دوغارون

نخستین کامیون‌های دارای نوبت اینترنتی وارد منطقه ویژه اقتصادی دوغارون شدند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل منطقه ویژه اقتصادی دوغارون، نخستین کامیون‌هایی که از طریق سامانه نوبت‌دهی اینترنتی اقدام به دریافت نوبت کرده بودند، وارد منطقه ویژه اقتصادی دوغارون شدند.

سید حسین آقائی، مدیر اجرایی منطقه ویژه اقتصادی دوغارون در حاشیه ورود رانندگان این کامیون‌ها به منطقه ویژه اظهار کرد: با عنایت به تاکیدات مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی دوغارون، در راستای تکریم و احترام به رانندگان اقدام به راه‌اندازی سامانه نوبت‌دهی اینترنتی کامیون‌های ایرانی شد و از روز دوشنبه این فرآیند آغاز گردید.

وی افزود: از اهداف مهم راه‌اندازی سامانه اینترنتی نوبت‌دهی کامیون‌های ایرانی در سایت منطقه ویژه اقتصادی دوغارون، ایجاد رفاه برای رانندگان و تسریع در روند ورود کامیون‌ها به منطقه ویژه اقتصادی دوغارون است.

آقائی خاطرنشان کرد: این روند باعث کاهش ترافیک در مسیر محور دوغارون تا پاسگاه 17 شهریور می‌گردد و رانندگان بدون قرار گرفتن در صف انتظار مستقیم وارد منطقه ویژه اقتصادی دوغارون می‌شوند.

برهان‌پناه یکی از رانندگانی که امروز از طریق سامانه نوبت‌دهی اینترنتی وارد منطقه ویژه اقتصادی دوغارون شده بود، گفت: این اقدام باعث کاهش اتلاف وقت رانندگان شده و همچنین برنامه‌ریزی بهتری نسبت به حرکت خود به مقصد منطقه ویژه اقتصادی دوغارون خواهند داشت.

وی با ابراز خرسندی از این اقدام ارزنده منطقه ویژه اقتصادی دوغارون افزود: این حرکت گام موثری در تکریم و رفاه حال رانندگان متردد به منطقه ویژه اقتصادی دوغارون است و بنده امروز به محض رسیدن بدون نوبت وارد منطقه ویژه اقتصادی دوغارون شدم.

شایان ذکر است سامانه اینترنتی نوبت‌دهی کامیون‌های ایرانی به مقصد منطقه ویژه اقتصادی دوغارون از روز دوشنبه 98/2/23 راه‌اندازی شده و رانندگان می‌توانند از مبدا، جهت ورود به منطقه ویژه اقتصادی دوغارون اقدام به دریافت نوبت نموده و بدون قرار گرفتن در صف، وارد منطقه ویژه شوند.

همزمان با اجرایی شدن این برنامه، مراحل و پروسه ثبت اینترنتی سرمایه‌گذاری نیز اجرایی و و در دسترس متقاضیان قرار گرفت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + هفت =